projektpraca.eu

Kierowca C+E Niemcy

TakeWork
  • Dodano: 06 czerwca 2019
  • Ważna do: 01 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

TAKEWork Personalvermittlung to firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy dla kierowców samochodów ciężarowych, którzy posiadają doświadczenie zawodowe na trasach krajowych lub międzynarodowych.

Kierowca C+E
Niemcy

OPIS STANOWISKA:
? jazda autem typu naczepa plandeka /chłodnia / silos / tandem / wywrotka / cysterna
? rozładunek i załadunek towarów
? trasy dalekobieżne na terenie Niemiec lub trasy międzynarodowe

OFERUJEMY:
? DARMOWĄ pomoc w znalezieniu nowej pracy
? wynagrodzenie 1500 ? 3000 EUR
? umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
? lokalizacja: Berlin, Lipsk, Magdeburg, Frankfurt, Monachium
? praca z polskim spedytorem w systemie 2/1, 3/1, 4/1, bez systemu
? terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne
? pomoc w załatwieniu formalności
? podjęcie pracy od zaraz

Prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na info@takework.de
Więcej informacji pod numerem telefonu: +49 1514 5130761
oraz na stronie internetowej www.takework.de

W wiadomości E-mail lub w CV prosimy o dołączenie klauzuli o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TAKEWork w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Wymagania

? prawo jazdy kat. C, C+E z kodem 95, karta kierowcy
? mile widziane minimum roczne doświadczenie w transporcie
? komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem (posiadamy oferty pracy bez konieczności znajomości języka obcego)