projektpraca.eu

Hydraulik

GRH Polska
  • Dodano: 23 maja 2024
  • Ważna do: 13 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998

Dla naszego stałego klienta z branży budowlanej poszukujemy fachowców z doświadczeniem na stanowisko:

HYDRAULIK

Miejsce pracy: Francja, okolice Val Thorens, Chambery, Val Cenis

start: 03.06 lub 10.06

Oferujemy:
Polską umowę o pracę tymczasową
Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 2900 - 3200 euro netto
Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach jednoosobowych
Dieta i dodatkowo ciepły posiłek podczas pracy
Nadgodziny +25% i +50% do stawki podstawowej
Zorganizowany darmowy dojazd na budowę
Pracę w polskich ekipach
Dofinansowanie do kosztów podróży – dodatek odnawialny co 90 dni
Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika
Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Obowiązki:
Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych oraz grzewczych
Biały montaż

Wymagania:
Doświadczenie na w.w. stanowisku
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Gotowość do rozpoczęcia pracy końcem maja/początkiem czerwca
Mile widziana znajomość j. francuskiego

Wyślij CV przez formularz
grhpolska.recruitify.ai/job/1b54af8b-9227-483b-9f3d-11a7439c31db?sourceId=816
lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00)