projektpraca.eu

Elektryk

Eprojekt TECH
  • Dodano: 28 lipca 2020
  • Ważna do: 28 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać? Jesteś samodzielnym elektrykiem? A może brakuje Ci doświadczenia, chcesz je zdobyć w przyjaznym zespole. Planujesz wyjechać, ale boisz się formalności?

Dlaczego warto nam zaufać?

  •  zapewnimy bezpłatny nocleg oraz ubezpieczenie,
  • zwracamy koszt podróży oraz zapewnimy odzież roboczą,
  •  mamy oferty pracy dopasowane do twoich możliwości i preferencji,
  •  zaoferujemy Ci jasne zasady współpracy - czytelną umowę o podwykonawstwo
  •  odpowiedzialnie podchodzimy do kwestii finansowych: proponujemy Ci atrakcyjną stawkę godzinową ? 12-20 euro netto na godzinę (jest to stawka na rękę),
  •  możliwość pobierania zaliczek oraz premię za polecenie pracownika- 100 euro Kogo szukamy?

Osoby z pasją, posiadającej doświadczenie, zaangażowanie, mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, własna działalność gospodarcza.

Jakie zadania będziesz wykonywał ?

  • Instalacje elektryczne w halach przemysłowych
  • Instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych Praca jest w okolicach Monachium / Niemcy

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@eprojekt.tech