projektpraca.eu

Elektryk zakładowy, Niemcy- Torgau

EuropaJOB
  • Dodano: 22 stycznia 2018
  • Ważna do: 08 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowiska: -montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych -zapewnianie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie -konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji -ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych -okablowanie szaf -umiejętność czytania dokumentacji technicznej Oferujemy: -pracę w renomowanej międzynarodowej firmie -praca na pełny etat -pracę na 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową -atrakcyjne wynagrodzenie, stawkę godzinową 12, 00 ? 16, 00 ? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy -możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu -dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski -opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech -indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) -ukończona szkoła w zawodzie Elektryka -doświadczenie na stanowisku Elektryka -odpowiednie kwalifikacje zawodowe -gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec -samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy