Elektryk - praca przy rozdzielniach niskiego napięcia w Niemczech Wschodnich

Elstar Electric Sp. z o. o.
  • Dodano: 06 czerwca 2023
  • Ważna do: 20 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Elstar Electric Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w wysoko wykwalifikowanych pracach elektrycznych, energetycznych i AKPiA na rzecz przemysłu, górnictwa oraz obiektów kubaturowych.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko : Elektryk

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie i prefabrykacja rozdzielnic niskiego napięcia na terenie przedsiębiorstwa niemieckiego
  • wykonywanie prac elektrycznych i montażowych związanych z budową rozdzielnic
  • przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie elektryczne: preferowanie kierunki elektryczne, elektroenergetyczne oraz pokrewne
  • uprawnienia SEP do 1kv (mile widziane)
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • wykonywanie prac montażowych rozdzielni Nn

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
  • praca na terenie Niemiec

Aplikację proszę przesłać na email: rekrutacja@elstarelectric.com