projektpraca.eu

Elektryk - Niemcy

HR Navigator
  • Dodano: 07 kwietnia 2020
  • Ważna do: 07 maja 2020

Opis stanowiska pracy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi  w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

 Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

 ELEKTRYK

 Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Realizacja prac naprawczych w zakładach produkcyjnych (produkcja czekolady)
  • Lokalizacja i eliminacja wad elektrycznych w zakładzie produkcyjnym
  • Przygotowanie i kontrola utrzymania ruchu
  • Planowanie i wdrażanie środków konserwacji zapobiegawczej

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Heilbronn/Crailsheim
  • podstawowa stawka 13,50 brutto/h
  • zapewnione zakwaterowanie
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

KONTAKT

justyna.olszanecka@hrnavigator.com.pl

+48 571 322 118

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako elektryk
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym ? mile widziane
  • wykształcenie kierunkowe ? mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, czasami soboty