projektpraca.eu

Cieśla- zbrojarz- betoniarz - prefabrykacja Niemcy

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 stycznia 2021
  • Ważna do: 05 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy
w zakładach prefabrykacji, w Niemczech, na stanowiskach

Zbrojarz - betoniarz

Cieśla

Gwarantujemy:

  • legalne, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • terminową wypłatę atrakcyjnego wynagrodzenia w Euro;
  • urlop wypoczynkowy płatny w Euro;
  • bezpłatne zakwaterowanie, dojazd do pracy, narzędzia i środki BHP;
  • możliwość rozwoju i awansu.

Dodatkowe informacje :

  • możliwość otrzymania świadczenia rodzinnego (Kindergeld) oraz zwrotu podatku w Niemczech;
  • składki ubezpieczeniowe odprowadzane są w Polsce.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres email.
Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

Wymagania

  • masz doświadczenie w zakładach prefabrykacji
  • pracowałeś jako cieśla, zbrojarz lub jako zbrojarz- betoniarz
  • znasz przynajmniej w stopniu podstawowym rysunek techniczny
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe i suwnic