projektpraca.eu

Cieśla konstrukcyjny / Stolarz

GRH Polska
  • Dodano: 19 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024
50
2024-04-19 2024-05-10

Opis stanowiska pracy

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku:

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/STOLARZ

Lokalizacja: Korsyka

Co możemy zaoferować?
Wynagrodzenie oparte na systemie francuskim i stałych dodatkach
Polską umowę o pracę z pewnym ubezpieczeniem
Comiesięczna wypłata na konto EURO
Zapewnione darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
Nadgodziny wypłacane w systemie francuskim – od 36 godzin tygodniowo + 25% do stawki podstawowej
Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Jakie są nasze oczekiwania?
Doświadczenie na stanowisku cieśli konstrukcyjnego
Prawo jazdy i znajomość języka francuskiego – mile widziane

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego
grhpolska.recruitify.ai/job/1b0d670d-1f8d-4598-b4b0-d692f5e141f9?sourceId=816

Kontakt z pracodawcą

518673665

Adres e-mail

gabriela@grhpolska.com