projektpraca.eu

Cieśla dachowy

GRH Polska
  • Dodano: 24 maja 2024
  • Ważna do: 14 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

Zakres prac: montaż bardaży i więźby dachowej, przycinanie elementów drewnianych, obróbka elementów dachowych, prace na wysokości

Miejsce pracy: Val Thorens/Val Cenis -Francja

Przewidywany termin prac: koniec maja - listopad/grudzień 2024

Gwarantujemy:
Wynagrodzenie na poziomie 2900-3200 euro „na rękę” miesięcznie!
Polską umowę o pracę tymczasową delegującą do pracy we Francji
Zapewnione darmowe zakwaterowanie - pokoje jedynki w bardzo dobry standardzie!
Praca w pięknym, górskim regionie w Alpach
Pakiet premii i bonusów, możliwość zaliczki
Pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagamy:
Praktycznego doświadczenia jako cieśla dachowy/stolarz budowlany
Chęci i determinacji do pracy

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację
grhpolska.recruitify.ai/job/7bd46618-bf7d-4ffe-9bfa-9332d5ed01d5?sourceId=816