projektpraca.eu

Brygadzista na prefabrykację do Niemiec

Ruben-Bau Sp. z o.o.
  • Dodano: 16 lutego 2021
  • Ważna do: 02 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych brygadzistów, cieśli- zbrojarzy ? betoniarzy do pracy na prefabrykacji w Niemczech.

Miejsce pracy:  teren Niemiec ? okolice Erfurtu

Możliwe zarobki do 18 000 zł

Oferujemy:

  • - długoterminową, stabilną i  legalną pracę,
  • - bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • - atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne płatności,
  • - BONUS ? 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
  • - BONUS ? 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
  • - opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  1. wykonywanie zbrojenia dla prefabrykatów żelbetowych,
  2. wykonanie form (szalunków) do produkcji prefabrykatów żelbetowych(budownictwo),
  3. składanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych,
  4. wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu.

Wymagania:

  • - 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • - znajomość języka niemieckiego,
  • - sumienność, rzetelność w pracy,
  • - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • - brak nałogów,
  • - mile widziane własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.