projektpraca.eu

Animator/-ka czasu wolnego Grecja 2020

Lions Entertainment
  • Dodano: 28 stycznia 2020
  • Ważna do: 28 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Czy jesteś osobą pełną pozytywnej energii?

Lubisz nowe wyzwania, a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność?

A może zawsze marzyłeś/-aś o spędzeniu całych wakacji w Grecji?

Dołącz do nas i przeżyj fantastyczną przygodę jako animator czasu wolnego!

Pracuj przez zabawę!

Czekamy na Ciebie!

O NAS

Lions Entertainment to profesjonalna, Polska firma animacyjna zatrudniająca animatorów czasu wolnego w hotelach w Grecji.

Poszukujemy osób pełnych pozytywnej energii które sprawią, że goście hotelowi przeżyją niezapomniane wakacje.

Nasi animatorzy to młodzi, zmotywowani ludzie. Przez cały rok prowadzimy dla nich warsztaty i treningi w różnych częściach Europy. Dla osób które z nami pracują, prowadzimy także bezpłatny 10-dniowy trening animacyjny w Grecji przed rozpoczęciem sezonu.

Animator/-ka czasu wolnego

Miejsce pracy: Chalkdiki, Zakynthos, Thassos

Dołączając do nas na sezon, gwarantujemy Ci niezapomnianą przygodę w Grecji!

Jako animator czasu wolnego pracujesz poprzez świetną zabawę!

W ciągu dnia będziesz prowadzić zajęcia sportowe i fitness (rzutki, siatkówka plażowa, piłka wodna, zumba, joga, aqua gym i wiele, wiele więcej), ale także różnego rodzaju gry i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Wieczorem uwolnisz z siebie dziecięcą radość w trakcie codziennego mini disco dla najmłodszych gości, a następnie wraz z zespołem będziesz urozmaicać wieczory prowadząc wieczorne show i pokazy (np. Kobiety kontra Mężczyźni, Karaoke, itp., a także show taneczne, np. Mamma Mia,).

W ciągu dni wolnych będziesz mieć możliwość zwiedzić najpiękniejsze zakątki Grecji lub odpocząć na jednych z najczystszych plaż w Europie.

DESTYNACJE

CHALKIDIKI

Półwysep Chalkidiki może się poszczycić najpiękniejszymi plażami w Grecji, stanowi on doskonałe połączenie świata greckiego, dziewiczych krajobrazów, kolorów i zapachów. Dobra naturalne, bogactwo potraw kulinarnych i żywych tradycji religijnych tworzą swoisty klimat wyróżniający ten region.

ZAKYNTHOS

Zakynthos jest małą wyspą, ale oferuje niezwykły "wachlarz" doznań. To właśnie tutaj znajduje się "Zatoka Wraku", plaża, która stała się wizytówką zarówno wyspy, jak i całej Grecji.

THASSOS

Wyspa jest kameralna i nieskażona masową turystyką. Oferuje wspaniałe plaże i urokliwe zatoczki z krystalicznie czystą, zieloną wodą, gdzie można odpoczywać w ciszy i spokoju. Nie ma tu lotniska - na Thassos można dostać się jedynie drogą morską.

Opisy destynacji (źródła):

Chalkidiki: www.chalkidiki.pl

Zakynthos: www.traveliada.pl

Thassos: www.wnieznane.pl

Wymagania:
  • Komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie w zajęciach sportowych oraz społecznych,
  • Język angielski - dodatkowe języki będą zaletą,
  • Dostępność na cały czas trwania kontraktu (najlepiej kwiecień - październik),
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Skończone minimum 18 lat

Co oferujemy naszym animatorom?

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie + bonusy co miesiąc,
  • Pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu,
  • Profesjonalny (bezpłatny) trening animacyjny w Grecji + darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • Pracę w 3*, 4* i 5* hotelach w Grecji,
  • Jeden dzień wolny w tygodniu,
  • Kontrakt sezonowy wraz z ubezpieczeniem,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Darmowe wyżywienie oraz napoje w hotelu (all-inclusive),
  • Uniformy na program dzienny i wieczorny
  • Darmowy transport z lotniska do hotelu
  • Bilet powrotny po zakończeniu kontraktu,

W naszej ofercie nie ponosisz żadnych kosztów związanych z utrzymaniem w Grecji!

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV pod adres:

jobs@lionsentertainment.com

Więcej informacji:

www.lionsentertainment.com

www.facebook.com/lionsentertainment

Tel. +30 6989803185 (WhatsApp / Viber)

Mail. peter@lionsentertainment.com