projektpraca.eu

Animacja czasu wolnego Grecja 2021

Lions Entertainment
  • Dodano: 13 stycznia 2021
  • Ważna do: 17 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Czy jesteś osobą pełną pozytywnej energii? ??

Lubisz nowe wyzwania, a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność?????

A może zawsze marzyłeś/-aś o spędzeniu całych wakacji w Grecji?????????

Dołącz do nas i przeżyj fantastyczną przygodę jako animator czasu wolnego!

Pracuj przez zabawę! Czekamy na Ciebie! ??????????????????

??????????? Obowiązki ???????????

Dołączając do nas na sezon, gwarantujemy Ci niezapomnianą przygodę w Grecji! Jako animator czasu wolnego pracujesz poprzez świetną zabawę! W ciągu dnia będziesz prowadzić zajęcia sportowe i fitness (rzutki, siatkówka plażowa, piłka wodna, zumba, joga, aqua gym i wiele, wiele więcej), ale także różnego rodzaju gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Wieczorem uwolnisz z siebie dziecięcą radość w trakcie codziennego mini disco dla najmłodszych gości, a następnie wraz z zespołem będziesz urozmaicać wieczory prowadząc wieczorne show i pokazy (np. Kobiety kontra Mężczyźni, Karaoke, itp., a także show taneczne, np. Mamma Mia,). W ciągu dni wolnych będziesz mieć możliwość zwiedzić najpiękniejsze zakątki Grecji lub odpocząć na jednych z najczystszych plaż w Europie.

??????????? Co oferujemy naszym animatorom? ???????????

  • Pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu,
  • Profesjonalny (bezpłatny) trening animacyjny w Grecji,
  • Pracę w 3*, 4* i 5* hotelach w Grecji,
  • Jeden dzień wolny w tygodniu,
  • Kontrakt sezonowy wraz z ubezpieczeniem,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Darmowe wyżywienie oraz napoje w hotelu (all-inclusive),
  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie,
  • Bilet powrotny po zakończeniu kontraktu,

??W naszej ofercie nie ponosisz żadnych kosztów związanych z utrzymaniem w Grecji??

www.lionsentertainment.com

www.facebook.com/lionsentertainment

Wymagania

??????????? Wymagania ???????????

  • Komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie w zajęciach sportowych oraz społecznych,
  • Język angielski - dodatkowe języki będą zaletą,
  • Dostępność na cały czas trwania kontraktu (najlepiej kwiecień - październik),
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Skończone minimum 18 lat