projektpraca.eu

Aktualnie poszukujemy stolarzy i pomocników- Niemcy

Klaver
  • Dodano: 19 maja 2022
  • Ważna do: 02 czerwca 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy w budowlance ? Masz duże doświadczenie w zawodzie ?

Zadzwoń do Nas- posiadamy dużo ciekawych ofert z dobrymi zarobkami w euro.

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace stolarskie w warsztacie (wykonywanie mebli, schodów, stolarki okiennej, drzwi, kuchni ? wg planów);

- montaż mebli i elementów drewnianych;

- obsługa maszyn stolarskich

- montaż regałów sklepowych i kas

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

- możliwość pracy na stałe,

- atrakcyjną stawkę godzinową,

- darmowe zakwaterowanie

- ubezpieczenie opłaca pracodawca,

- wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,

- praca w południowo-zachodniej części Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska

Zadzwoń lub napisz sms

Magdalena +48 577 901 099 info@klaverteam.com

Teresa +48 731 901 913 ofertypracy@klaverteam.com

Izabela +48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Karol +48 577 901 944 jobeu@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o ( KRAZ 18450 )

Częstochowa ul. Gminna 131

Wymagania

Wymagania:

- kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego / budowlanego;

- mile widziana znajomość języka niemieckiego;

- dyspozycyjność i zaangażowanie;

- sumienność i odpowiedzialność