projektpraca.eu

Zdalny Przedstawiciel Handlowy

Enteron Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 stycznia 2023
  • Ważna do: 08 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Jeśli lubisz pracę w domowym zaciszu, jesteś zorganizowany, zdyscyplinowany i nastawiony na sukces sprzedażowy, ta praca jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

·       tworzenie baz danych klientów docelowych

·       aktywne pozyskiwanie nowych klientów

·       sporządzanie indywidualnych ofert cenowych oraz negocjowanie warunków sprzedaży

·       zapewnianie kompleksowej obsługi w zakresie sprzedaży produktowo-usługowej firmy

·       opieka posprzedażowa nad klientem

·       zapewnienie najwyższej jakości obsługi w kontaktach z Klientami firmy

·       współtworzenie strategii sprzedażowych

·       systematyczne raportowanie wyników sprzedażowych

Oferujemy:

·       motywacyjny system wynagrodzeń, związany z osiąganymi wynikami

·       elastyczny grafik pracy

·       swobodę w działaniu

·      wsparcie techniczne

·       szkolenie produktowe

·       możliwość rozwoju

·       pracę w jednej z najbardziej perspektywicznych branż w Polsce i na świecie

Wymagania

Wymagania:

·       doświadczenie w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów

·       dobra znajomość pakietu MS Office i systemu CRM

·       umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

·       silna orientacja na realizację zadań oraz osiąganie założonych celów

·       samodzielność w działaniu, systematyczność, odpowiedzialność

·       ciekawość świata + energia i entuzjazm do pracy i rozwoju biznesu

·       mile widziane doświadczenie w branży energetycznej

·       odbywanie wizyt u Klientów