projektpraca.eu

Zbrojarz, betoniarz

Stark Sp zo.o.
  • Dodano: 23 czerwca 2022
  • Ważna do: 07 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Firma Stark Sp. z o. o. (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 19709) zatrudni do pracy w Niemczech osoby na stanowisko zbrojarz, betoniarz

Zakres czynności: Prace zbrojarskie i betoniarskie w zakładzie prefabrykacji

Wymagania

-doświadczenie zawodowe przy produkcji prefabrykatów betonowych

-umiejętności biegłego wiązania cęgami zbrojarskimi

-mile widziana podstawowa znajomość czytania rysunków technicznych

-uczciwość, pracowitość i profesjonalizm

Oferujemy: umowę o pracę, terminowo wypłacane i konkurencyjne wynagrodzenie płatne w Euro, pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS.

Zapewniamy bezpłatnie: zakwaterowanie, wyjazd i zjazd z kontraktu, dojazdy do pracy i narzędzia pracy, opiekę polskojęzyczną na miejscu. Ponadto pracownicy mogą ubiegać się o: zwrot podatku w Niemczech, świadczenia rodzinne na dzieci w Niemczech (Kindergeld). Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego!