projektpraca.eu

Zatrudnimy Magazynier - operator wózka widłowego

tex
  • Dodano: 19 września 2024
  • Ważna do: 02 października 2024
35
2024-09-19 2024-10-02

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Olatex International rozpoczyna rekrutację na stanowisko:

operator wózka widłowego:

Zadania na stanowisku :

  • Obsługą logistyczną działu produkcyjnego
  • Załadunkiem i rozładunkiem towarów
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki

Czego oczekujemy? :

  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem
  • Skrupulatność i sumienność
  • Dobra organizacja pracy.

Wymagania

Co oferujemy? :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe
  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój
  • wdrożenie oraz wsparcie na każdym etapie pracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeśli jesteś gotowy na pracę w naszym zespole? Zadzwoń pod numer 511 222 248 lub wyślij do nas swoje CV!

Kontakt z pracodawcą

511222248

Adres e-mail

olatexinternational@gmail.com