Zatrudnię osobę do pracy na magazynie w sklepie internetowym

F.H.U A&M Michał Sobaś
  • Dodano: 07 listopada 2019
  • Ważna do: 07 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię osobę na pełen etat do pracy na magazynie w sklepu internetowym.

Praca w Kielcach, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- obsługa magazynu: przyjmowanie i wydawanie towaru,

- pakowanie paczek do wysyłki,

- dbanie o stany magazynowe,

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość obsługi komputera,

- umiejętność pracy w zespole,

- kreatywność, samodzielność i zaangażowanie,

- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość związania się na dłużej z firmą o stabilnej pozycji na rynku,

- przyjazną atmosferę pracy,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w naszej firmie, bardzo prosimy o przesłanie aplikacji.

Mile widziani studenci studiów zaocznych.