projektpraca.eu

Zastępca kierownika (sklep)

SKLEP ONLY
  • Dodano: 12 lutego 2020
  • Ważna do: 12 marca 2020

Opis stanowiska pracy

  • Wsparcie Kierownika Salonu poprzez zarządzanie ogólnym działaniem sklepu
  • Kontrolowanie oraz dążenie do spełnienia założonych celów sprzedażowych
  • Pomoc w zapewnieniu doskonałego wsparcia obsługi klienta oraz nadzorowanie działań członków zespołu w tym obszarze
  • Współpraca z Kierownikiem Sklepu w celu zapewnienia efektywnego wsparcia w zarządzaniu standardami operacyjnymi i kontrolowalnymi kosztami
  • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do sprzedaży
  • Szkolenie oraz rozwijanie członków zespołu w celu zoptymalizowania wyników sprzedaży
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Realizacja celów sprzedaży
  • Wspomaganie kierownika sklepu w zarządzaniu podległym zespołem
  • Dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci
  • Pracy w systemie zmianowym i w weekendy

Wymagania

  • Doświadczenie min. 1 rok  na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu personelem
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia od progów budżetowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Rabat pracowniczy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Praca w młodym ambitnym zespole