projektpraca.eu

Zaopatrzeniowiec / handlowiec

OPOLTRANS
  • Dodano: 20 marca 2023
  • Ważna do: 03 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Opoltrans - Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Poszukujemy Zaopatrzeniowca / Handlowca do przyuczenia do Oddziału Opoltrans w Kielcach przy ul. Długiej 28

Wykonywane działania:

  • Dostarczanie zamówionych towarów do klientów

  • Zapewnienie obsługi klienta

  • Opieka nad klientami: sprzedaż części, doradztwo, dobór

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń

  • Stabilne warunki współpracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

  • Wsparcie w szkoleniu, wdrożeniu i bieżącym wykonywaniu zadań

Zapraszamy do współpracy :)

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 77 40 99 505