projektpraca.eu

Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

OPOLTRANS
  • Dodano: 25 listopada 2021
  • Ważna do: 09 grudnia 2021
105
2021-11-25 2021-12-09

Opis stanowiska pracy

Opoltrans - Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Poszukujemy Zaopatrzeniowca / Handlowca do Oddziału Opoltrans w Kielcach, przy ul. Długiej 28

Wykonywane działania:

  • Dostarczanie zamówionych towarów do klientów
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność
  • Mile widziana podstawowa znajomość części motoryzacyjnych
  • Czynne prawo jazdy kat. B; bezkolizyjna jazda samochodem
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki współpracy - docelowo w systemie biznes dla biznesu B2B
  • Prowizja adekwatna do wyników sprzedażowych
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

Zapraszamy do współpracy :)

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 77 40 99 505

Kontakt z pracodawcą

774099505

Adres e-mail

praca@opoltrans.com.pl