projektpraca.eu

Wytaczarz konwencjonalny

Chemar Armatura Sp. z o.o.
  • Dodano: 16 września 2021
  • Ważna do: 14 października 2021

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Obsługa wytaczarki konwencjonalnej, wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjna, dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki, prowadzenie procesu samokontroli wykonywanych w oparciu o dostępne przyrządy i narzędzia pomiarowe.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat (praca w systemie zmianowym)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program grupowego ubezpieczenia na życie
  • Pakiet benefitów: Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagania

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane na kierunku obróbka skrawaniem. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.