projektpraca.eu

Wychowawca / Profilaktyk w Klubie Wolna Strefa w Zagnańsku

Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie
  • Dodano: 18 czerwca 2021
  • Ważna do: 09 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie oferuje pracę na stanowisku wychowawca/profilaktyk.

Miejsce pracy:
Klub Wolna Strefa w Zagnańsku, ul. Jana Pawła II 14, woj. świętokrzyskie

Główne zadania:
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za opiekę i wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży powierzonej pod opiekę w Klubie Wolna Strefa, udział w procesie tworzenia strategii działania Klubu, prowadzenie zajęć profilaktycznych oraz rozwijających pasje i zainteresowania dzieci i młodzieży.

Oczekiwania:
*wykształcenie wyższe pedagogiczne,
*kwalifikacje do prowadzenia warsztatów profilaktycznych/socjoterapeutycznych,
*doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą - mile widziane,
*dodatkowe umiejętności z zakresu prowadzenia zajęć rozwijających pasje i zainteresowania dzieci i młodzieży
*komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: zagnansk@wolnastrefa.pl bądź osobiście w siedzibie Klubu Wolna Strefa w Zagnańsku.