projektpraca.eu

Wiertacz / operator wiertnicy geotechnicznej

AGRO TRADE Grzegorz Bujak
  • Dodano: 10 stycznia 2020
  • Ważna do: 10 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • obsługa wiertnicy geotechnicznej
  • udział w badaniach terenowych

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość obsługi wiertnicy i technik wiercenia na płuczkę
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B, kat. C mile widziana
  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy na terenie całej Polski, praca w delegacji w systemie 50/50 lub do uzgodnienia

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne 4500 zł brutto
  • dodatkową premię za odwiercone metry

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji na adres: j.podsiadlo@a-trade.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać : Wiertacz / Operator wiertnicy.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez AGRO TRADE Grzegorz Bujak, ul. Ks. Stanisława Staszica 6/010, 25-008 Kielce, NIP 768 157 10 31."