projektpraca.eu

Umawianie spotkań w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii

Contact Center
  • Dodano: 01 czerwca 2023
  • Ważna do: 15 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy?

Lubisz kontakt z ludźmi?

Pozytywne nastawienie to Twoja specjalność?

Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy kandydatów do telefonicznej obsługi klienta na projekcie niesprzedażowym, Twoim zadaniem będzie budowanie wizerunku firmy oraz telefoniczne umawianie spotkań z klientem w temacie Odnawialnych Źródeł Energii.

Jeżeli:

  • Masz optymistyczne nastawienie do pracy i nie boisz się w nią zaangażować
  • Jesteś osobą zmotywowaną by osiągać Swój cel,
  • Interesuje Cię rozwój i nabywanie nowych umiejętności
  • Potrafisz nawiązywać kontakty i masz swobodę wypowiedzi

Jeśli tak to czekamy właśnie na Ciebie.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub o dzieło stabilną stawkę 22,80 zł/h + premie
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy
  • możliwość rozwoju – u nas awans jest realny
  • pakiet szkoleń oraz materiały w pełni przygotowujące do pracy
  • Konkursy sprzedażowe

Wymagania

Czego wymagamy:
  • Dyspozycyjności w godzinach 8-16 plus dwie soboty w miesiącu 8-14
  • zaangażowania
  • pozytywnego nastawienia
  • pełnoletności
Obawiasz się, że nie podołasz

Spokojnie, każdy z nas kiedyś zaczynał.

Nie zwlekaj dołącz do nas już dziś.