projektpraca.eu

Trener

Fundacja Fabryka Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych
  • Dodano: 09 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Fundacja Fabryka Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych poszukuje 4 pracowników (2 do pracy w Staszowie, 2 do pracy we Włoszczowie) na stanowisku trenera. Do zadań będzie należało: - prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 3-14 lat - prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży - organizowanie urodzinek - przygotowywanie zajęć edukacyjnych. - prowadzenie półkolonii Umowa o pracę 3/4 etatu. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Wymagania

- zaświadczenie o ukończeniu kursu wychowawcy kolonijnego - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - dobry kontakt z dziećmi - kreatywność Wymóg konieczny: osoby zarejestrowane w urzędzie pracy, orzeczenie o niepełnosprawności, zamieszkałych w powiecie: pińczowskim, włoszczowskim, jędrzejowskim, staszowskim.