projektpraca.eu

Trener Telemarketingu

Firma outsourcingowa
  • Dodano: 30 kwietnia 2019
  • Ważna do: 30 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Firma outsourcingowa, świadcząca usługi w branży telemarketingu poszukuje zmotywowanej i dynamicznej osoby na stanowisko:
TRENER TELEMARKETINGU

Czym będziesz się zajmować?
-nadzorem nad jakością telefonicznej obsługi klienta
-wdrażaniem nowych pracowników na stanowisko pracy
-prowadzeniem coachingów, odsłuchiwaniem rozmów
-przekazywaniem informacji zwrotnej
-monitorowaniem wiedzy merytorycznej pracowników
-współpracą z innymi działami firmy

Co oferujemy?
-stabilne zatrudnienie
-satysfakcjonujące wynagrodzenie + prowizje
-możliwość rozwoju zawodowego w przyszłościowej branży
-zdobycie unikalnego doświadczenia
-pracę z miłymi i energicznymi ludźmi

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?
-dyspozycyjności
-doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub
-doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
-znajomości technik sprzedaży i narzędzi szkoleniowych
-pozytywnego nastawienia do nowych wyzwań
-znajomości pakietu MS Office