projektpraca.eu

Tokarz,frezer

Donar
  • Dodano: 04 lipca 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Handlowo ? Usługowe Donar, zajmujące się regeneracją części motoryzacyjnych szuka pracownicka na stanowisko Tokarz/Frezer Wymagania: Sumienność i dokładność Doświaczenie w w pracy na stanowisku tokarz/frezer Umiejętność czytania rysunku technicznego Umiejętności obsługi tokarki/frezarki Umiejętność doboru parametrów skrawania Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Niezbędne narzędzia pracy Do obowiązków pracownika bedzie należeć: Wykonywanie elementów z różnych stopów metali oraz tworzyw sztucznych Obróbka już gotowych elementów Dbałość o porządek w miejscu pracy Praca od poniedziałku do piątku, w wymiarze pracy 8 godzin. PUH Donar ul. Kołłątaja 7 25-715 Kielce tel. 570-567-149 lub 730-060-740 Pozostałe informacje dostępne na miejscu. Prosimy o przemyślane zgłoszenia, interesuje nas stała współpraca.

Wymagania

Sumienność i dokładność Doświaczenie w w pracy na stanowisku tokarz/frezer Umiejętność czytania rysunku technicznego Umiejętności obsługi tokarki/frezarki Umiejętność doboru parametrów skrawania