projektpraca.eu

Tokarz

Gal Expres Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 stycznia 2021
  • Ważna do: 08 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy tokarzy z Polski lub Ukrainy

Zakład przemysłowy o stabilnej pozycji na rynku poszukuje tokarzy chętnych podjęcia stałego zatrudnienia. Praca do 200 godz. miesięcznie w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • Pracę z perspektywą wieloletniej współpracy w stabilnej firmie
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Dla pracowników z Ukrainy zapewniamy miejsce zamieszkania

Więcej informacji pod numerem telefonu ? 694 262 561 / 576 370 470
Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: biuro@galexpres.pl
Zapraszamy do współpracy!

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum zawodowego, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności odczytania rysunku technicznego
  • Znajomości procesów produkcyjnych
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Odpowiedzialności i sumienności