projektpraca.eu

Tokarz-frezer

BETARD SP .z o.o.
  • Dodano: 15 marca 2023
  • Ważna do: 29 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Firma produkująca elementy prefabrykowane zatrudni osoby na stanowisko:

Tokarz Frezer

Praca stała w zakładzie produkcyjnym w Kielcach w systemie zmianowym.

Twój zakres obowiązków:

  • Transport wyprodukowanych elementów prefabrykowanych na magazyn wyrobów gotowych.
  • Załadunek i rozładunek elementów prefabrykowanych.
  • Współpraca z pozostałymi działami.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przygotowanie do pracy oraz możliwość uzyskania niezbędnych szkoleń i uprawnień.

Benefity:

  • Karta Multi Sport.
  • Ubezpieczenie na życie.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wymagane uprawnienia UDT na obsługę suwnic.
  • Mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego.
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.