projektpraca.eu

Tokarz / Frezer

Induset Sp. z o.o. Sp. k
  • Dodano: 12 maja 2021
  • Ważna do: 26 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Firma Induset z branży budowy maszyn poszukuje kandydata na stanowisko Tokarz Frezer. Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie detali w metalu na maszynach konwencjonalnych (frezarka, tokarka, wiertarka, piła taśmowa) według powierzonej dokumentacji. Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie dbanie o stanowisko pracy i urządzenia obróbcze.

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy (ok 4000-5000 brutto),
  • możliwość rozwoju zawodowego przy zróżnicowanych i ambitnych projektach,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • wyobraźni mechanicznej (wykonywanie zróżnicowanych detali),
  • wysokiej kultury pracy, sumienności i dokładności,