projektpraca.eu

Tokarz CNC

Persona-Direktservice
  • Dodano: 02 maja 2016
  • Ważna do: 31 maja 2016

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy tokarzy CNC do pracy w Niemczech. Oferujemy niemiecką umowę o pracę wraz z wszelkimi świadczeniami, wynagrodzenie rzędu 5000-7000 zł "na rękę" (po przeliczeniu z Euro), zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, opiekę polskojęzycznego biura. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego. Wymagamy doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn CNC, prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane.

Wymagania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: info@persona-direktservice.pl (w tytule wpisując nr ref.: 00/2016/Tok/projektpraca Więcej informacji pod nr tel.: 533105666 O firmie: Firma Persona-Direktservice to niemiecka firma z oddziałem we Wrocławiu. Zajmujemy się zatrudnianiem pracowników dla naszych niemieckich partnerów ? wiarygodnych, rzetelnych firm ze stabilną pozycją na rynku niemieckim.