Tokarz automatów wielowrzecionowych (premie, szkolenie, stabilizacja)

NSK BEARINGS POLSKA S.A.
  • Dodano: 25 maja 2023
  • Ważna do: 08 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

NSK - światowy lider w produkcji łożysk i układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego - poszukuje kandydatów na stanowisko:

TOKARZ AUTOMATÓW WIELOWRZECIONOWYCH (Lokalizacja: Kielce, nr ref.:KIE/01/WW13/052023)

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie min. zawodowe oraz potrafisz czytać rysunek techniczny (doświadczenie w obróbce skrawaniem będzie dodatkowym atutem),

  • chcesz zdobyć pożądany na rynku pracy zawód (oferujemy szkolenie od podstaw podczas okresu próbnego),

  • chciałbyś otrzymywać zwiększające się – wraz ze stażem w firmie i nowymi umiejętnościami – wynagrodzenie,

  • motywują Cię premie, dofinansowanie do wypoczynku czy pożyczki na dogodnych zasadach,

  • planujesz związać się na dłuższą metę ze stabilnym pracodawcą, który dba o bezpieczeństwo pracowników.

Wymagania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • zapewnienie ciągłości produkcji,

  • obsługa automatów wielowrzecionowych,

  • wsparcie produkcji w systemie czterobrygadowym (zmianowym).

Jeśli chcesz do nas dołączyć:

  • prześlij swoje CV (umieszczając nr referencyjny oraz nazwę stanowiska w tytule wiadomości) lub dostarcz je do siedziby firmy: Kielce ul. Jagiellońska 109 z dopiskiem "tokarz".

  • odwiedź naszą stronę: (www.nskeurope.pl), aby dowiedzieć się więcej, na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe

Oferujemy:

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Rozwój zawodowy i szkolenia

  • System premiowy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zabezpieczenie emerytalne

  • Pracę dla najlepszych marek

  • Dopłatę do wypoczynku

  • Świadczenia pieniężne na święta

NSK jest światowym liderem w produkcji łożysk, układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie dla przemysłu samochodowego, produktów precyzyjnych i mechatronicznych. Nasze produkty znajdują zastosowanie m. in. w turbinach wiatrowych, obrabiarkach, jak również w pojazdach prawie wszystkich renomowanych producentów samochodów. NSK wywodzi się z Japonii i zatrudnia 30 500 osób w ponad 30 krajach na całym świecie