projektpraca.eu

Terapeuta zajęciowy

Dom Opieki Rodzinnej Sp. z o. o.
  • Dodano: 10 czerwca 2024
  • Ważna do: 30 czerwca 2024
190
2024-06-10 2024-06-30

Opis stanowiska pracy

Do pracy w naszym Ośrodku poszukujemy osób na stanowisko Terapeuta zajęciowy.

Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim zagospodarowanie czasu wolnego naszym Pensjonariuszom przy wykorzystaniu ergoterapii, socjoterapii i arteterapii w celu przyspieszenia powrotu utraconych funkcji i sprawności bądź wyrobienia funkcji zastępczych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie 12-godzinnym, w zrównoważonym systemie pracy

  • pracę w młodym zespole

  • opiekę i wsparcie przełożonych

  • możliwość rozwoju

  • darmowe obiady przygotowywane przez naszą kuchnię

  • pakiet rehabilitacyjny dla Pracowników

Wymagania

  • posiadanie kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu terapeuty zajęciowego,

  • zdolności plastyczne, manualne i umiejętności wokalne,

  • umiejętność organizowania i realizacji zajęć grupowych wśród Seniorów dostosowanych do stanu zdrowia, możliwości, potrzeb i zainteresowań mieszkańców Domu,

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku a w przypadku jego braku umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z osobami starszymi;

  • poszukujemy przede wszystkim osoby sympatycznej, uśmiechniętej, kreatywnej, lubiącej pracę z innymi ludźmi.

Kontakt z pracodawcą

723322640

Adres e-mail

biuro@dor.com.pl