projektpraca.eu

Terapeuta zajęciowy

Dom Opieki Rodzinnej Sp. z o.o.
  • Dodano: 06 czerwca 2023
  • Ważna do: 20 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Do pracy w naszym Ośrodku poszukujemy osób na stanowisko Terapeuta zajęciowy.

Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim zagospodarowanie czasu wolnego naszym Pensjonariuszom, prowadzenie zajęć zgodnych z ofertą naszego ośrodka, dbanie o dobre samopoczucie naszych pacjentów, ich bezpieczeństwo i higienę.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie 8 lub 10-godzinnym, w zrównoważonym systemie pracy

  • pracę w młodym zespole

  • opiekę i wsparcie przełożonych

  • możliwość rozwoju

  • darmowe obiady przygotowywane przez naszą kuchnię

  • pakiet rehabilitacyjny dla Pracowników

Wymagania

  • mile widziane zdolności plastyczne, smykałka do prac manualnych, dekoracyjnych, umiejętności wokalne,

  • umiejętność organizowania i realizacji zajęć grupowych wśród Seniorów dostosowanych do stanu zdrowia, możliwości, potrzeb i zainteresowań mieszkańców Domu,

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku a w przypadku jego braku umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z osobami starszymi;

  • poszukujemy przede wszystkim osoby sympatycznej, uśmiechniętej, kreatywnej, lubiącej pracę z innymi ludźmi.