projektpraca.eu

Telefoniczny Doradca Klienta - zarabiaj 15 zł/h

BPO Center Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 19 stycznia 2016
  • Ważna do: 27 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Telefoniczny Doradca Klienta Nie wymagamy statusu ucznia/studenta. Oferujemy: ? atrakcyjne wynagrodzenie - stawka do 15 zł brutto za godzinę ? stabilne warunki zatrudnienia ? pracę przy projektach informacyjnych ? szkolenie wprowadzające ? stałą opiekę i pomoc Koordynatora i Team Leadera ? niezbędne narzędzia pracy ? pracę w energicznym zespole w kameralnej atmosferze ? możliwość rozwoju zawodowego ? atrakcyjną lokalizację (ścisłe centrum)

Wymagania

Nasze wymagania: ? umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów ? dobra dykcja ? wysoka kultura osobista ? znajomość obsługi komputera ? determinacja w dążeniu do celu ? obowiązkowość ? entuzjazm i zaangażowanie ? pozytywne nastawienie do pracy Uwierz w siebie i dołącz do naszego zespołu pisząc na adres e-mail lub dzwoniąc pod numer telefonu podany w ogłoszeniu.