projektpraca.eu

Telefoniczny Doradca Klienta/PRACA OD ZARAZ

BPO Center Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 lutego 2016
  • Ważna do: 12 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy telemarketerów, którzy zostaną specjalistami i doradcami stałych Klientów sieci Plus Oferujemy - atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (podstawa + prowizja) - programy motywacyjne - szkolenia sprzedażowe i merytoryczne - pomoc i wsparcie zespołu - dogodne godziny pracy - ubezpieczenie! Obowiązki: - realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych, - telefoniczny kontakt z klientem, - aktywne pozyskiwanie klientów, - nawiązywanie nowych kontaktów z klientem,

Wymagania

Wymagamy - łatwość w przyswajaniu wiedzy, - wytrwałość w realizowaniu postawionych zadań, - entuzjazm i zaangażowanie, - komunikatywność, - budowanie pozytywnego wizerunku firmy, - rozwiniętych umiejętności komunikacji i prezentacji, - Nie wymagamy statusu studenta, wystarczy mieć ukończone 18 lat Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV