projektpraca.eu

Telefonicznie umawianie spotkań

EXPECTES
  • Dodano: 30 marca 2023
  • Ważna do: 13 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Szukasz nowej stałej pracy? My szukamy właśnie Ciebie. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną i lubisz prace z ludźmi to APLIKUJ!

Jest to praca w centrum OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. Telefonicznie umawiamy klientów na akcję profilaktyczną- badanie wzroku. Tu nie pobierasz od klientów żadnych danych wrażliwych. Jeżeli szukasz pracy stabilnej, w systemie jednozmianowym od 8 do 16- to śmiało ZADZWOŃ! Nie wymagamy od kandydatów doświadczenia bo wszystkiego uczymy od podstaw.

Co oferujemy?

• stałą stawkę godzinową 22,80 brutto plus premie tygodniowe za najlepsze wyniki

• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 i co druga sobota 8-15

• pomoc i wsparcie liderów

• miła atmosferę w naszym zgranym zespole

• umowę zlecenie

Pierwsze szkolenie odbędzie się już w KWIETNIU, więc nie zwlekaj-to tylko jeden KROK!

Nie zatrudniamy uczniów i studentów do 26. r.ż

ZACZNIJMY WSPÓŁPRACĘ ! Szczegółowe informacje odnośnie zatrudnienia przedstawimy na rozmowie kwalifikacyjnej.

Praca na terenie miasta Ostrowiec Świętokrzyski (tylko na miejscu w biurze/brak możliwości pracy zdalnej).

Wymagania

-dyspozycyjność

-komunikatywność

-podejście do klienta

-chęci do pracy