projektpraca.eu

Technolog

Promatik sp. z o.o. sp.k.
  • Dodano: 15 marca 2024
  • Ważna do: 29 marca 2024

Opis stanowiska pracy

PROMATIK jest firmą operującą w branży
BUDOWY MASZYN I URZĄDZEŃ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA oraz
automatyki przemysłowej. Projektujemy w 3D I 2D, EPLAN.
Stosujemy roboty przemysłowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę z
branży AUTOMATYKI, MECHANIKI, PNEUMATYKI, HYDRAULIKI,
NAPĘDÓW I SERWONAPĘDÓW „MOTION”

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Opracowywanie procesów technologicznych dla części mechanicznych.
-Wybór odpowiednich metod obróbki i narzędzi zgodnie z wymaganiami
produktu.
-Monitorowanie procesu produkcyjnego w celu zapewnienia zgodności
z wymaganiami i normami jakościowymi.
-Opracowywanie kalkulacji technicznego kosztu wytworzenia.
-Inicjowanie działań mających na celu poprawę procesu technologicznego
w tym weryfikacja normatywów technologicznych.
-Tworzenie instrukcji kontroli dla wykonywanego produktu.
-Wdrażanie strategii mających na celu zwiększenie efektywności produkcji.
-Opracowywanie norm czasowych dla poszczególnych operacji obróbki
metalu na podstawie analizy czasu potrzebnego do wykonania danej
czynności, identyfikacja odchyleń i podejmowanie działań korygujących.
-Współpraca z działem produkcji w celu ustalenia optymalnych czasów
wykonywania operacji.

OFERUJEMY:

-Profesjonalne narzędzia pracy.
-Stabilne zatrudnienie.
-Konkurencyjne wynagrodzenie (5.000-7.000 netto).
-Wsparcie zespołu.
-Szkolenia

Wymagania

-Znajomość technologii z zakresu obróbki skrawaniem, CNC.
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
-Umiejętność pracy z inżynierskimi programami do
projektowania (Solidworks , MasterCad, ZW3D) będzie
dodatkowym atutem
-programowanie w MasterCad, ZW3D
-Obsługa pakietu Office w stopniu podstawowym.
-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
(mile widziane w branży budowy maszyn).
-umiejętność programowania drukarek 3D będzie dodatkowym
atutem.
-Umiejętność pracy w zespole.
-Bardzo dobra organizacja pracy