projektpraca.eu

Technolog

Centrum Produkcyjne Pneumatyki " PREMA"
  • Dodano: 22 marca 2023
  • Ważna do: 05 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  1. Pracę w firmie, która jest czołowym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego.
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  4. Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  5. Dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do wakacji, bony na Święta dla dzieci).
  6. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  7. Wymiar czasu pracy: pełny etat.
  8. Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.
  9. Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Twój zakres podstawowych obowiązków:

  1. Sporządzanie dokumentacji technologicznej produkowanych wyrobów.
  2. Optymalizacja technologii wykonywanych wyrobów.
  3. Wsparcie operatorów maszyn.
  4. Współpraca z działem konstrukcyjnym i działem handlowym.

CV należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: „Technolog” na adres: rekrutacja@cpp-prema.pl

lub złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 208 lub Dziale Kadr i Płac p. 201 do dnia 30.04.2023 roku

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 661-611-317.

Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO):

Procedura obiegu dokumentów kandydata:

Przesłane dokumenty przetwarzane będą:

  1. W danym procesie rekrutacji – w przypadku zamieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikowania na konkretne stanowisko pracy.
  2. Dokumenty zostaną usunięte w chwili zakończenia rekrutacji na dane stanowisko.
  3. W danym procesie rekrutacji oraz przyszłych procesach – w przypadku zamieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikowania na konkretne stanowisko pracy oraz późniejszych ewentualnych procesach rekrutacji.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CPP „PREMA” S.A. z siedzibą w Kielcach przy ul. Wapiennikowej 90 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO obowiązującej od 25 maja 2018 r."

Wymagania

  1. Wykształcenie min. średnie techniczne.
  2. Doświadczenie na stanowisku technologa.
  3. Znajomość oprogramowania CAD 2D.
  4. Znajomość technologii obróbki skrawaniem, mile widziana znajomość procesów galwanizacji.
  5. Mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach CNC.
  6. Kreatywność i chęć rozwoju.
  7. Samodzielność na stanowisku, łatwość podejmowania szybkich decyzji.
  8. Dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia.