projektpraca.eu

Technolog Przetwórstwa Mięsnego

DPM Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 lutego 2017
  • Ważna do: 19 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Firma DPM Doradztwo Personalne, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Technolog Przetwórstwa Mięsnego Miejsce pracy: centrala firmy w okolicach Wrocławia lub jeden z zakładów spółki: Bielsko Biała lub Sława w woj. lubuskim Zakres zadań: ? Aktywny udział w opracowywaniu koncepcji nowych produktów (przy ścisłej współpracy z Działem Badań i Analiz) ? Przygotowywanie i wdrażanie nowych technologii oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji (m.in. specyfikacje, receptury) ? Przeprowadzanie prób produktów oraz testów technologicznych ? Kontrola i nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym oraz jakością gotowych wyrobów ? Kalkulacja kosztów produkcji

Wymagania

Wymagania: ? Wykształcenie wyższe na kierunku technologia żywności lub pokrewne ? Znajomość procesów technologicznych w obszarze przetwórstwa mięsnego ? Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w branży mięsnej ? Kreatywność i innowacyjne podejście ? Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej ? Dokładność i terminowość w realizacji zadań Oferujemy: ? Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę w znanej firmie produkującej wyroby mięsne ? Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kwalifikacji ? Możliwość rozwoju zawodowego i awansu ? Pakiet benefitów pozapłacowych (w tym karta multisport oraz ubezpieczenie medyczne) ? Wsparcie w procesie relokacji