projektpraca.eu

Technolog-inżynier

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis Sp. z o. o.
  • Dodano: 06 lutego 2020
  • Ważna do: 29 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

- analiza dokumentacji rysunkowej oraz wymagań technicznych w celu przygotowania kalkulacji (wyceny oferty)

- pilotowanie i nadzór przebiegu realizacji zleceń

- nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
z klientami

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne)

- znajomość rysunku technicznego i umiejętność jego analizowania,

- znajomość programu AutoCAD

-  doświadczenie na podobnym stanowisku

- doświadczenie w przygotowywaniu ofert i wycen ? mile widziane,

- bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem,

- umiejętność nawiązania kontaktów z klientem, komunikatywność,

- dobra organizacja czasu pracy

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność i skrupulatność

- wysoka kultura osobista

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Zatrudnienie na pełen etat ( umowa o pracę),

- Zatrudnienie w nowoczesnej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- ciekawą pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

- możliwość zdobycia nowych umiejętności i kompetencji