projektpraca.eu

Technik serwisu

ELESTER-PKP Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 lutego 2021
  • Ważna do: 27 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- świadczenie usług serwisowych urządzeń systemów automatyki i zdalnego sterowania energetyki kolejowej,

diagnostyka, modernizacje urządzeń w/w systemów,

- programowanie sterowników gotowym oprogramowaniem,

- wykonywanie prac związanych z instalacjami elektrycznymi i elektronicznymi,

- dopracowywanie dokumentacji technicznych,

- testy i wdrożenia nowych wyrobów,

- rozwiązywanie problemów w realizacji projektów i konfiguracji.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe politechniczne na kierunkach: elektrotechnika, automatyka, energoelektronika,

- umiejętności diagnozowania i naprawy co najmniej w jednej dziedzinie: urządzeń elektronicznych, elektrycznych, systemów sterowania i automatyki,

- umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,

- dyspozycyjność - możliwa, sporadyczna praca w delegacji na terenie całego kraju,

- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Mile widziane:

- znajomość programowania mikrokontrolerów, mikroprocesorów (AVR,  ARM, itp.),

- znajomość C\C++,

- prawo jazdy kat. B,

- uprawnienia SEP minimum do 1 kV.

Oferujemy:

- pracę w zgranym, sprawdzonym zespole,

- szkolenia techniczne i duże możliwości rozwoju,

- atrakcyjny system motywacyjny,

- pakiet socjalny (opieka medyczna LUXMED, karta MULTISPORT).