projektpraca.eu

Technik Mechanik

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 30 marca 2023
  • Ważna do: 13 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

W VIVE Textile Recycling od ponad 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie, często w bardzo kreatywny sposób. Stawiamy przy tym na określone wartości – na innowacyjność, która pozwala nam w realny, odpowiedzialny sposób wpływać na ekologię oraz uczciwość, nasz drogowskaz efektywnej i przede wszystkim przyjemnej, satysfakcjonującej pracy.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego 6

Twoje główne zadania:

  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii i usterek pojazdów i nadwozi wymiennych,

  • Realizacja planów: remontowych i konserwacyjnych,

  • Przeprowadzanie planowej kontroli prewencyjnej taboru,

  • Raportowanie zdarzeń utrzymania ruchu w systemie NAW i SPEED,

  • Wykonywanie prac naprawczych na potrzeby transportu.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania,

  • Wsparcie we wdrożeniu w początkowych etapach pracy,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w zespole, doświadczonych pracowników,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Odzież ochronną.

Dodatkowe benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Program emerytalny,

  • Program gratyfikacji finansowej za polecenie pracownika,

  • Bony i paczki świąteczne,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą,

  • Parking pracowniczy.

Spójrz teraz kogo konkretnie poszukujemy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie napraw m.in. samochodów osobowych i ciężarowych,

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00- 14:00 oraz 12:00 - 20:00),

  • Wykształcenie zawodowe mechaniczne,

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

 Widzisz siebie tutaj? Świetnie – aplikuj!

*Odpowiadamy na wybrane aplikacje.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.