projektpraca.eu

Technik - konserwator obiektu

Komplex Świętokrzyska Polana Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 września 2024
  • Ważna do: 21 października 2024
81
2024-09-23 2024-10-21

Opis stanowiska pracy

Komplex Świętokrzyska Polana poszukuje pracownika działu technicznego.

Podstawowe obowiązki:

  • dbanie o stan i bezpieczeństwo techniczne budynków wraz z wyposażeniem,
  • stała kontrola stanu obiektu,
  • wykonywanie napraw i konserwacji wynikających z bieżącej eksploatacji,
  • kontrolowanie i raportowanie stanu urządzeń technicznych i wyposażenia w obiekcie,
  • współpraca z działami operacyjnymi obiektu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenie i doświadczenie techniczne ogólnobudowlane,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • dokładność, rzetelność, sumienność,
  • elastyczność i dyspozycyjność

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracach wykończeniowych,
  • uprawnienia na koparko-ładowarkę

Kontakt z pracodawcą

793-200-622

Adres e-mail

jaroslaw.gajos@polanika.pl