projektpraca.eu

Technik dentystyczny

Profident - Prywatna Praktyka Stomatologiczna
  • Dodano: 27 maja 2020
  • Ważna do: 27 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Prywatna Praktyka Stomatologiczna PROFIDENT zatrudni dwóch techników dentystycznych do pracy w laboratorium protetycznym.

Osoby zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą projektowaniem i drukowaniem prac protetycznych w systemie 3D. Będą obsługiwać nowoczesny sprzęt laboratoryjny m.in. skanery i piece do wypalania ceramiki.

Oferujemy pracę w siedzibie firmy w Kielcach, Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się i dynamicznym zespole, konkurencyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagane jest wykształcenie kierunkowe, minimum technikum dentystyczne, podstawowa umiejętność obsługi oprogramowania 3D do projektowania prac protetycznych (Exocad, Dental Studio), obsługa drukarek i skanerów 3D, obsługa pieców synteryzacyjnych, znajomość obróbki materiałów stomatologicznych takich jak cyrkon i PMMA. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, motywacja do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, zainteresowania techniczne i zdolności manualne, umiejętność organizowania pracy, samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Zainteresowane Osoby prosimy o przesłanie życiorysu wraz ze zdjęciem, z dopiskiem w temacie maila: ?Technik dentystyczny?, na adres: rekrutacja@profident.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)."

Wszystkie zgłoszenia będą traktowane jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!

Podobne oferty

Laborantka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Patologii Sp. z o.o.
  • Kielce
  • 29 cze 2020