projektpraca.eu

Szwaczka ze znajomością języka ukraińskiego

APT CRAFTS
  • Dodano: 24 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia CRAFTS dla swojego klienta z branży tekstylnej, poszukuje osób na stanowisko: Szwaczka ze znajomością języka ukraińskiego Miejsce pracy: Jędrzejów Obowiązki na stanowisku: - wykonywanie różnych czynności ręcznych, wynikających z technologicznego procesu szycia, m.in. fastrygowanie, mocowanie zapięć, -obsługa maszyn szwalniczych. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzinowym, - wsparcie zespołu oraz dużą samodzielność działania. Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@apt-crafts.pl (w tytule wpisjąc nazwę stanowiska: szwaczka).

Wymagania

Wymagania: - komunikatywna znajomość języka ukraińskiego, - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - dokładność i precyzja - dyspozycyjność, - umiejętność pracy w zespole.