projektpraca.eu

Szkoleniowiec Telemarketingu / Manager Call Center

Euro Call Center
  • Dodano: 12 lutego 2021
  • Ważna do: 26 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków
- zarządzanie sekcją Call Center
- monitorowanie efektywności prowadzonych działań i wyników pracy zespołu
- koordynowanie procesów telemarketingowych
- organizacja i optymalizacja pracy działu
- realizacja strategii firmy

To oferujemy
- stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
- rozwój kariery i możliwość awansu
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
- pakiet profesjonalnych szkoleń wdrażających
- świetną atmosferę i wsparcie pracowników kadry

Aplikację proszę kierować na adres e-mail: rekrutacja@fgenergy.pl

Wymagania

Nasze wymagania
- jesteś ambitnym, kreatywnym i pełnym optymizmu człowiekiem?
- lubisz poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi i uważasz, że jesteś typem lidera?
- jesteś zatem osobą, której poszukujemy!
- doświadczenia w zarządzaniu zespołem (minimum 6 miesięcy)
- dyspozycyjności również w weekendy
- doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
- kreatywności, inicjatywy i samodzielności w działaniu
- pozytywnego nastawienia do nowych wyzwań