Szkolenie "Praktyczna księgowość". Zostań księgowym. Gwarancja zatrudnienia!

Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 stycznia 2017
  • Ważna do: 09 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Szkolenie "Praktyczna księgowość" to projekt przygotowany z myślą o bezrobotnych poszukujących zatrudnienia. Szkolenie obejmuje 156 godzin zajęć praktycznych (praca na profesjonalnych programach księgowych) i wykładów prowadzonych przez specjalistów (doradców podatkowych, prawników, specjalistów ds. kadr). Po ukończeniu szkolenia z pozytywnym wynikiem egzaminu, uczestnik otrzymuje świadectwo potwierdzające nabyte kwalifikacje i certyfikat z wynikiem kursu (za wynik pozytywny należy uznać zdanie egzaminu końcowego na poziomie 75%). Pozytywny wynik daje gwarancję trzymiesięcznego zatrudnienia w biurze rachunkowym (umowa o pracę!). Najlepsze osoby dostają możliwość stałego zatrudnienia. Szkolenie jest finansowane z środków Urzędu Pracy (po złożeniu stosownego wniosku. Nasi pracownicy pomagają w dopełnieniu formalności. Więcej informacji na stronie: http://www.taxmania.pl/strona/szkolenie-praktyczna-ksiegowosc-8 Więc

Wymagania

Brak