projektpraca.eu

Szef kuchni

Pod Telegrafem S.A.
  • Dodano: 17 września 2020
  • Ważna do: 24 września 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do nowej restauracji włoskiej w Kielcach doświadczonego Szefa Kuchni

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

kreowanie nowych smaków oraz pozycji w menu;

nadzór nad zamawianiem surowców gastronomicznych;

dbałość o wskaźniki kosztowe m.in. food cost;

motywowanie , wspieranie i rozwijanie podległego zespołu kucharzy.

Oferujemy:

pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

uczciwe warunki pracy (umowa o pracę);

możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

doświadczenia na stanowisku;

doświadczenia w kuchni włoskiej;

samodzielności;

dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu;

umiejętności pracy pod presją;

umiejętności pracy w zespole.