projektpraca.eu

Suwnicowy - prefabrykacja, Niemcy, umowa o pracę!

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 13 września 2024
  • Ważna do: 27 września 2024
68
2024-09-13 2024-09-27

Opis stanowiska pracy

EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR SUWNICY

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Obowiązków:

  • Obsługa suwnic sterowanych radiowo z poziomu roboczego.

  • Składowanie i transport betonowych prefabrykowanych elementów budynków (ściany, balkony, itp.).

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia do obsługi suwnic (UDT).

  • Praca na 2 zmiany.

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy:

  • Polską umowę o pracę.

  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych przy zakładzie.

  • Świadczenia socjalne (m.in. dodatki BHP, ubezpieczenie na życie, świadczenia świąteczne).

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania: KLIKNIJ I APLIKUJ!

Kontakt z pracodawcą

518 287 640

Adres e-mail

katarzyna.piwowar@exbud.pl